אודות בית הספר

כיום, ביה"ס לוזון להסמכת מאתרים מציע מבחר קורסים בנושא איתור נזילות רטיבויות סימני עובש ותיקון כשלי מים. קורס איתור נזקי מים של בית הספר להסמכת מאתרים הוא היחיד מסוגו בארץ. מתכונת הקורס המשלבת הרצאות עיוניות יחד עם שיעורי שטח הממחישים את מהלך הבדיקות והתיקונים היא חסרת תקדים וזוכה לאהדה רבה בקרב חניכי ובוגרי בית הספר כמו גם גורמים חיצוניים שונים אשר רואים בבית הספר מקום המכשיר בעלי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. 

 

הייחודיות של בית הספר שלנו מתבטאת בדגש הניתן על קו המחשבה של המאתר והענקת כלים וניסיון מאת מאתר בעל ידע רב וניסיון של מעל ל-35 שנה בתחום נזקי מים.

 

בקורס תלמדו לא רק על הבעיות השונות ועל הדרך לאתרן, על הכלים השונים ועל דרך תפעולם, בקורס מאתר נזקי מים מוסמך תלמדו על מצבים בהם הדרכים המקובלות עלולות לייצר תוצאות מוטעות וכן המכשירים השונים עלולים להטעות את המאתר בעת מילוי תפקידו עקב תנאי שטח שונים או קריאה לא נכונה של נתוני המכשירים.

על המאתר לסגל לעצמו דפוס פעולה נכון על מנת להבטיח ביצוע מושלם של עבודתו וכך להגן על עצמו מפני תביעות משפטיות או כל גורם חיצוני אחר שעלול לנצל טעויות או אי הבנות.

בנוסף לכך בקורס תלמדו על ההתנהלות של המאתר בעבודתו אל מול לקוחותיו ואל מול גורמים רשמיים בה יש לנקוט במשנה הזהירות ולהבטיח הבנה מלאה של כל הצדדים במיוחד במקרים של סכסוכי שכנים או סכסוכי עבודה.

בנוסף לכך רק אצלנו תמצאו מקום בו תוכלו להביא את הידע שרכשתם בקורס לידי ביצוע מעשי בשטח. בסיום הקורס מתואם יום מעשי - מבחן מסכם, בו מוזמנים החניכים למבנה אשר מכיל תקלות שונות אותן יהיה עליהם לאתר בעזרת המכשור המגוון של המאתר.

צור קשר

דוא"ל: luzoncourse@gmail.com


משרד: 073-769-6164 

מנהל בית הספר: 054-7944867

חפשו אותנו בפייסבוק
  • חפשו אותנו בפייסבוק
IMG_7444 (2).jpg
InterNACHI_partner_school_luzon.png
logo english without shadow.png
לוגו רקע לבן.jpg

יצירת קשר!               דוא"ל: luzoncourse@gmail.com               |             משרד: 073-769-6164              |               מנהל בית הספר: 054-7944867

Contact us!              Email address:  luzoncourse@gmail.com         |        Office: 073-769-6164            |         School principal:  054-7944867

© 2020 by elchanansona